UPS Kargo Esenyurt Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,43 - 7 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Esenyurt Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Esenyurt Şubesi logo UPS Kargo Esenyurt Şubesi; Yenikent Mh. Esenyurt Emniyet Müdürlüğü Yanı No:34 Esenyurt / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 596 08 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Esenyurt Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Esenyurt Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Esenyurt Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Ö.e dedi ki:

    Allah belanızı versin 4 gün boyunca bi kargo dağıtımda olurmu insanların hakkına gireyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.