UPS Kargo Hadımköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,00 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Hadımköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Hadımköy Şubesi logo UPS Kargo Hadımköy Şubesi; Hastane Mh. Burç Sk. Çağdaş Kent Site No:8/C Hadımköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 771 50 51 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Hadımköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Hadımköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Hadımköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Mervenur Güven dedi ki:

    Kargo ile ilgili soru soracağım. Evden çıkmam gerekiyor tüm gün onları beklemek zorunda kalıyoruz bir saat aralığı isteyeceğim. Şubeyi arıyorum fakat her zamanki gibi kimse açmıyor yada meşgule atılıyor. Bu telefonlar açılmayacak ise telefon hizmeti kaldırılsın biz de aramayayım. Yoğunuz vs bunlar bahane. Hangi kargo şubesi olursa olsun şubeye gidip denk geldiğimde gözümle gördüm defalarca çalan telefona ya bakılmıyor yada açılıp kapanıyor meşgule düşsün diye. Çok yoğun iseler artı eleman alınsın o kısım beni ilgilendirmiyor. Ben bana yapılan hizmete bakıyorum. Kargo ne zaman gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.