UPS Kargo Halkalı Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,33 - 9 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Halkalı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Halkalı Şubesi logo UPS Kargo Halkalı Şubesi; Aytaç Mh. Fatih Cd. Abay Sk. No:4 Küçükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 470 57 42 - 0212 698 78 61 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Halkalı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Halkalı Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Halkalı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. sunur dedi ki:

    Halkalı UPS Şubesi sevkiyatta olduğunu söyleyerek bütün günümü öldürdü,hizmet berbat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.