UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,58 - 12 oy
Loading...Loading...
  • Adres: İkitelli Org. San. Bölgesi Aymakop Sitesi B/1 Blok No:1 Başakşehir İkitelli / İstanbul
  • Telefon: 0212 549 71 88 - 0212 549 71 89
  • UPS Kargo Telefonu: 0850 255 00 66
  • Web: http://www.ups.com.tr
  • Sponsor Bağlantılar:
  • Kargo Takip: Ups Kargo Takip Sorgulaması
  • UPS Kargo Ücretleri: Kargo Ücretini Hesapla

Harita

UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi logo UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi; İkitelli Org. San. Bölgesi Aymakop Sitesi B/1 Blok No:1 Başakşehir İkitelli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 549 71 88 - 0212 549 71 89 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo İkitelli Olimpiyat Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.