UPS Kargo Merter Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,33 - 3 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Merter Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Merter Şubesi logo UPS Kargo Merter Şubesi; Keresteciler Sit. Fatih Cad. Köknar Sk. No:2 Merter / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 637 76 52 - 0212 637 76 03 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Merter Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Merter Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Merter Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.