UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,41 - 17 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi logo UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi; Akşemsettin Mh. Akgül Mh. İbrahim Efendi Sk. No:16/A Sultanbeyli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 487 37 00 - 0216 487 27 87 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Sultanbeyli Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

3 Yanıt

 1. Lütfü Yücel dedi ki:

  Kardeşim kapıya kadar geliyorsunuz. İnsan bi arar dimi, geldik kimse yok. Yakınsanız gelebilir misiniz diye ve bugün cuma, kargo kaldı pazartesiye. Zor değil ya arayacaktı. Ya geliyorum derdim ya da kalsın pazartesi alırım derdim.
  Kargo Takip No : 1ZE000F46800080323

 2. cem dedi ki:

  merhaba,
  Kargom istanbula geldi. sultanbeyliğinden sarıgaziye gelemedi sizden ricam kargomun acil şekilde teslim edilmesidir.

 3. Fadime dedi ki:

  Penti den gelen kargom elime ulaştı ama neden içine bakılmiş kutum yırtılıp açılmış benim olan kargoyu açip içine bakamazsiniz anlamiyom diğer kargolarda gayet düzenli teslimat yapılırken UPS kargoyu hiç beğenmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.