UPS Kargo Ümraniye Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,86 - 7 oy
Loading...Loading...

Harita

UPS Kargo Ümraniye Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

UPS Kargo Ümraniye Şubesi logo UPS Kargo Ümraniye Şubesi; Elmalıkent Mh. Atatürk Cd. No:16/A Ümraniye / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 630 11 10 - 0216 630 11 09- 0216 630 11 08 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

UPS Kargo Ümraniye Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. UPS Kargo Ümraniye Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların UPS Kargo Ümraniye Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. GÜLCAN dedi ki:

    YA ALLAH RIZASI İÇİN PAZARTESİDEN BERİ KURYE TALEBİNDE BULUNUYORUM,HİÇBİR DÖNÜŞ YOK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.