Ups Kargo Üsküdar Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,80 - 20 oy
Loading...Loading...

Harita

Ups Kargo Üsküdar Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Ups Kargo Üsküdar Şubesi logo Ups Kargo Üsküdar Şubesi; Emniyet Mah. Gürgen Sok. No:10 Üsküdar / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 557 80 30 / 0216 557 80 31 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Ups Kargo Üsküdar Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Ups Kargo Üsküdar Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. UPS Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Ups Kargo Üsküdar Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.