Yurtiçi Kargo Asya Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,60 - 5 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Asya Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Asya Şubesi logo Yurtiçi Kargo Asya Şubesi; Abdurrahman Gazi Mahallesi Orhan Gazi Caddesi İsa Sokak No:1 Asya / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0 216 561 16 29 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Asya Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Asya Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Asya Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Ali dedi ki:

    iki saat boyunca telefonla arama yapıyorum kimse size vermiyor.
    Bu telefon numaralarının sitelerde yayınlanmasının bir anlamı kalmıyor böyle olunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.