Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi
Telefon Numarası: 0216 593 40 89
Adres: Orta Mah.Öztaş Sok. No:3 B1 Blok Logipark Tesisleri

Tuzla / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: trendyol@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi logo Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi; Orta Mah.Öztaş Sok. No:3 B1 Blok Logipark Tesisleri Tuzla / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 593 40 89 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(3 Yorum)

 1. medine çoban diyor ki:

  Günaydın ,

  Adresimize gelen tüm kargolar kimse bulunamadığından dolayı iadesi yapılıyor yada uzun süre bekletildikten sonra getiriliyor. Bu konuda gerekli ilgilinin gösterilmesini rica ederiyorum .

  3001 cad Mustafa Kemal mah 3080 sk no : 30 Ataşehir istanbul


 2. suur sivrisoy diyor ki:

  beylikdzü şubeniz asla telefonlarınız açılmıyooo rrr öğretmenim ve kargomun takibini yapamıyorum size ulaşmak istiyoruzzz bilgilerinize


 3. Serhat SEFER diyor ki:

  Sadece bugüne özel değil yeni sahra şubesine genel merkeziniz bile ulaşamıyor. Gönderimizi önce çok farklı bir şubeye sonra da doğru şubeye yönlendirmeyi başarabildiniz. Sonra da kayboldu gitti. Çağrı merkezi de şubenize ulaşamadı. Pardon burası Kargo şirketi mi? Gönderim nerde?


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.