Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,60 - 5 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi logo Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi; Orta Mah.Öztaş Sok. No:3 B1 Blok Logipark Tesisleri Tuzla / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 593 40 89 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Atlantis Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

3 Yanıt

 1. medine çoban dedi ki:

  Günaydın ,

  Adresimize gelen tüm kargolar kimse bulunamadığından dolayı iadesi yapılıyor yada uzun süre bekletildikten sonra getiriliyor. Bu konuda gerekli ilgilinin gösterilmesini rica ederiyorum .

  3001 cad Mustafa Kemal mah 3080 sk no : 30 Ataşehir istanbul

 2. suur sivrisoy dedi ki:

  beylikdzü şubeniz asla telefonlarınız açılmıyooo rrr öğretmenim ve kargomun takibini yapamıyorum size ulaşmak istiyoruzzz bilgilerinize

 3. Serhat SEFER dedi ki:

  Sadece bugüne özel değil yeni sahra şubesine genel merkeziniz bile ulaşamıyor. Gönderimizi önce çok farklı bir şubeye sonra da doğru şubeye yönlendirmeyi başarabildiniz. Sonra da kayboldu gitti. Çağrı merkezi de şubenize ulaşamadı. Pardon burası Kargo şirketi mi? Gönderim nerde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.