Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi logo Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi; Akşemsettin Mah.Balipaşa Cad.No:75/A Fatih / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 635 43 37 - 0212 635 43 38 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Balipaşa Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. olcay atalay dedi ki:

    size 2 gündür ulaşamıyorum telefonlarınız cevap vermiyor. bir gönderim var alamıyorum adres yanliş diyor beni acil ararsanız sevinirim 0212 5315171

  2. olcay atalay dedi ki:

    size nasıl ulaşacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.