Yurtiçi Kargo Birmes İrtibat

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,75 - 8 oy
Loading...Loading...
 • Adres: Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. A9 Blok No:5 Orhanli Tuzla / İstanbul
 • Telefon: 0216 394 08 28 - 0216 394 08 27
 • Faks: -
 • Randevu Telefon: 181 (Tapu Kadastro Randevu Hattı)
 • Web:
 • Online Randevu: -
 • E-posta: birmes@yurticikargo.com
Harita

Yurtiçi Kargo Birmes İrtibat Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Yurtiçi Kargo Birmes İrtibat'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar


Yurtiçi Kargo Birmes İrtibat; Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. A9 Blok No:5 Orhanli / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 394 08 28 - 0216 394 08 27 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

 1. Edip Çetingüç dedi ki:

  26.07.2013, 18:20 de Yurt İçi Kargo Merkezine şikayetimi aktardığım için burada şikayetimi tekrar yazma gereği görmüyorum.
  Ancak görünen o ki çalışan personelin ( ofis elemanı, dağıtım elemanı … )işi sahiplenme ve sorumluluk hissetme özelliği hiç yok.
  önemli olan güzel slogan seçip her yere yazmak değil,seçilen sloganı personele özümsetmek .
  “söz verdiğimiz gibi” sloganı özümsenmiş olsaydı benim şikayetim oluşmazdı.
  şikayeti olanlar sadece şikayetlerini bildirenler değil, herkes sıkıntısını yansıtmayınca firmalar da düzeltecek bir şey yok sanıyorlar.maalesef müşteriler de şikayetlerini iletmeyerek şikayetlerinin kalıcı olarak çözülmemesine ortak oluyorlar.
  rekabet şartları nedeniyle ucuz eleman çalıştırmak bahane olmamalı ama oluyor.
  işini sevmeyen , maaşını beğenmeyen eleman işverenin farkında olmadığı şekilde işi negatif etkileyerek firmayı müşteriye antipatik gösteriyor.
  her kargo şirketinde de aynı şeyler olunca müşteri ” al birini vur ötekine” diyerek , kaderine razı olarak ucuz hizmeti almayı tercih ediyor.

  burada “Olumsuz” kısmı işaretliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.