Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,00 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi logo Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi; Mehmet Akif Ersoy Mah. Natoyolu Cad. No:79/A Çengelköy Üsküdar / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 505 92 17 - 0216 505 92 18 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. Serhat Yıldız dedi ki:

    Telefonları açmıyorlar. Sorunu konuşabileceğiniz herhangi bir muhatap bulamıyorsunuz.

  2. Neden aranmıyor aceba evde oldugum halde adresinizde yoksunuz deniliyor.telefon iletişim verdim en azından arayana bilirdim.hiç memnun deglım verdiniz hizmetten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.