Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,62 - 26 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi logo Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi; Gülbahar Mah. Gayret Sok. No:13/A Esentepe Şişli Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 266 54 83 - 0212 356 70 38 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

4 Yanıt

 1. Ali dedi ki:

  Çok kötü bir şube… Teslimatları aksatıyor.

 2. serhan dedi ki:

  Kesinlikle adı geçen kargo şirketini tavsiye etmiyorum. Ankara-İstanbul gönderiyi 2 günde teslim edemediler. Esenyer şubesi ve çalışanları saygısız ve işlerini aksatıyorlar. Bu işi daha ucuz ve daha kaliteli yapan birçok şirket var.

 3. elif arpacı dedi ki:

  berbat bir şube. mecburiyetten kullanıyorum fakat bir kere bile ürün zamanında ulaştırılmıyor. telefonla ulaşmak mümkün değil. yurtiçi kargo firma olarak hiçbir şikayeti dikkate almıyor ve çalışanları çok lakayt şekilde cevap veriyorlar.

 4. Taylan dedi ki:

  İnanılır gibi değil. Personel yetersizliği nedeni ile gönderimizi tam 3 gündür bekletiyorlarmış!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.