Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi
Telefon Numarası: 0212 266 54 83 - 0212 356 70 38
Adres: Gülbahar Mah. Gayret Sok. No:13/A Esentepe Şişli

Şişli / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: esenyer@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi logo Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi; Gülbahar Mah. Gayret Sok. No:13/A Esentepe Şişli Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 266 54 83 - 0212 356 70 38 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Esenyer Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(4 Yorum)

 1. Ali diyor ki:

  Çok kötü bir şube… Teslimatları aksatıyor.


 2. serhan diyor ki:

  Kesinlikle adı geçen kargo şirketini tavsiye etmiyorum. Ankara-İstanbul gönderiyi 2 günde teslim edemediler. Esenyer şubesi ve çalışanları saygısız ve işlerini aksatıyorlar. Bu işi daha ucuz ve daha kaliteli yapan birçok şirket var.


 3. elif arpacı diyor ki:

  berbat bir şube. mecburiyetten kullanıyorum fakat bir kere bile ürün zamanında ulaştırılmıyor. telefonla ulaşmak mümkün değil. yurtiçi kargo firma olarak hiçbir şikayeti dikkate almıyor ve çalışanları çok lakayt şekilde cevap veriyorlar.


 4. Taylan diyor ki:

  İnanılır gibi değil. Personel yetersizliği nedeni ile gönderimizi tam 3 gündür bekletiyorlarmış!!!


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.