Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,71 - 7 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi logo Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi; Doğan Arasli Bulvari No:173/C Esenyurt / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 620 69 61 - 0212 620 69 62 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. büşra gülşen dedi ki:

    esenyurt şubesi için yazıyorum yazdıklarımın önemini gercekten vurgulayarak söylüyorum hizmet kalitesi olarak çok zayıf şirketin adını olumsuz yönde etkiliyor teslimatı vermiyo ayın 10/10/2013 tarihinde göndermiş olduğum kargo ulaşılmadı başka firmalar böle yapmıyor şubedeki arkadaşlar telefonu suratımıza kapatıyo hizmetiniz bu işte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.