Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi
Telefon Numarası: 0212 620 69 61 - 0212 620 69 62
Adres: Doğan Arasli Bulvari No:173/C

Esenyurt / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: esenyurt@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi logo Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi; Doğan Arasli Bulvari No:173/C Esenyurt / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 620 69 61 - 0212 620 69 62 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Esenyurt Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. büşra gülşen diyor ki:

    esenyurt şubesi için yazıyorum yazdıklarımın önemini gercekten vurgulayarak söylüyorum hizmet kalitesi olarak çok zayıf şirketin adını olumsuz yönde etkiliyor teslimatı vermiyo ayın 10/10/2013 tarihinde göndermiş olduğum kargo ulaşılmadı başka firmalar böle yapmıyor şubedeki arkadaşlar telefonu suratımıza kapatıyo hizmetiniz bu işte


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.