Yurtiçi Kargo Florya Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Florya Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Florya Şubesi logo Yurtiçi Kargo Florya Şubesi; Beşyol Mah. İnönü Cad. No:36/D Küçükçekmece / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 624 70 85 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Florya Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Florya Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Florya Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Büşra sait dedi ki:

    2 tane yürüyüş bandını eve bırakmak nedir ? Bi üst mahalledeki kişinin bandınıda bize bırakıp gitmek? Bir de ağır diye taşımamak? Hadi o anda biz iki parça sandık bakmadık isme. Ama başkasının eşyasına ya bi zarar gelse. Ve biz o kadar ağır şeyleri yüklendik. Böyle bi yanlış olamaz ya. Kaç yıllık kargo şirketi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.