Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,82 - 11 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi logo Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi; Kavacik Mah. F.S.M Cad. Yedek Reis Sok No:8/A-B Beykoz / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 693 08 14 - 0216 693 08 15 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

 1. nergis dedi ki:

  Göksu şubesi internetten yaptığım alışveriş için ilk kargomu kırık olarak teslim etti ve şahsıma teslim edilmediği için tutanak işlemlerinin peşinde 5 gün koşmak zorunda kaldım. Korkunç derecede işe yaramaz bir çalışma sistemi var ve Müşteri İlişkileri ile uzaktan yakından işleri yok! Telefon görüşmelerinin hepsi kayıtlı olmalı bana kalırsa!
  1 ay sonra başka bir online alışveriş için muhatap olmak zorunda kaldık. Adresin işyeri olduğunu bilmelerine rağmen 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü sözde kapıya not bırakmışlar -ki burası bir plaza, kapıya not bırakmaz ve notu güvenliğe verirsiniz- fakat kime not bıraktıklarını bulamıyorlar. Pazartesi günü kendileriyle konuşmama rağmen not bıraktık bahanesiyle kargomu getirmeyip, ürün aldığım firma siparişin bana yönlendirilmesiyle ilgili ayrıca kendileriyle görüşmesine rağmen kargoyu bu gün “bekleme süresi dolduğu için” firmaya iade ettiler.
  ve ayrıca 1 önceki kırık kargoyu tutanaktan kaçmak için güvenliğe teslim ederken 2. kargonun notunu kime verdiğini nasıl bilemezsin?
  eğer kargo dağıtmak istemiyorsan ve bu işi düzgün yapmak için hiç çaban yoksa niye bu işi yapıyormuş gibi görünüyorsun?

 2. engin dedi ki:

  hiç bir işi doğru düzgün beceremiyorlar ne vaktinde nede müşteri ile iletişim adam telefonu suratıma kapatıyor başkalarınla konuşurken bir saniye bile demiyor bu sadece bu şube için değil bir çok şubede aynı şeyler kısaca işe yaramaz yurt içi kargo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.