Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi
Telefon Numarası: 0216 693 08 14 - 0216 693 08 15
Adres: Kavacik Mah. F.S.M Cad. Yedek Reis Sok No:8/A-B

Beykoz / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: goksu@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi logo Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi; Kavacik Mah. F.S.M Cad. Yedek Reis Sok No:8/A-B Beykoz / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 693 08 14 - 0216 693 08 15 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Göksu Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(2 Yorum)

 1. nergis diyor ki:

  Göksu şubesi internetten yaptığım alışveriş için ilk kargomu kırık olarak teslim etti ve şahsıma teslim edilmediği için tutanak işlemlerinin peşinde 5 gün koşmak zorunda kaldım. Korkunç derecede işe yaramaz bir çalışma sistemi var ve Müşteri İlişkileri ile uzaktan yakından işleri yok! Telefon görüşmelerinin hepsi kayıtlı olmalı bana kalırsa!
  1 ay sonra başka bir online alışveriş için muhatap olmak zorunda kaldık. Adresin işyeri olduğunu bilmelerine rağmen 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü sözde kapıya not bırakmışlar -ki burası bir plaza, kapıya not bırakmaz ve notu güvenliğe verirsiniz- fakat kime not bıraktıklarını bulamıyorlar. Pazartesi günü kendileriyle konuşmama rağmen not bıraktık bahanesiyle kargomu getirmeyip, ürün aldığım firma siparişin bana yönlendirilmesiyle ilgili ayrıca kendileriyle görüşmesine rağmen kargoyu bu gün “bekleme süresi dolduğu için” firmaya iade ettiler.
  ve ayrıca 1 önceki kırık kargoyu tutanaktan kaçmak için güvenliğe teslim ederken 2. kargonun notunu kime verdiğini nasıl bilemezsin?
  eğer kargo dağıtmak istemiyorsan ve bu işi düzgün yapmak için hiç çaban yoksa niye bu işi yapıyormuş gibi görünüyorsun?


 2. engin diyor ki:

  hiç bir işi doğru düzgün beceremiyorlar ne vaktinde nede müşteri ile iletişim adam telefonu suratıma kapatıyor başkalarınla konuşurken bir saniye bile demiyor bu sadece bu şube için değil bir çok şubede aynı şeyler kısaca işe yaramaz yurt içi kargo


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.