Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,12 - 33 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi logo Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi; Göztepe Mah. Hizir Bey Cad. No:152/A-B Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 565 44 48 - 0216 565 44 49 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Göztepe Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. aslan dedebas dedi ki:

    ozellikle internet uzerinden kargoyu takip sistemi cok guzel calisiyor tebrikler

  2. Tuğçe dedi ki:

    Kargom evde olmadığım için iade için geri gitmiş.
    Pandemi sebebiyle 7/24 evdeyim, siz doğru adrese geldiğinize emin misiniz ? Kaldı ki evde değilsem aranmalıydım, hiç aranmadım da.
    Şubeyi arıyorum asla ulaşamıyorum. Rezalet bir sisteminiz var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.