Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi logo Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi; Sanayi Mah. Sancakli Cad. No:42/C Güngören / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 553 55 07 - 0212 556 28 06 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Güngören Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Malıka dedi ki:

    Merhaba 9 Ocak 2024 sistem kargo teslim gösteriyor yalniz herhangi bi kargo teslim edilmedi.kurye bakkala biraktiğini söyledi ama yok sonra komşuya biraktiğini söyledi o da yalan.teslim kodunu soran olmadi benim kargo nerde bulun ya da ödeme yapacaksiniz böyle iş yapilmaz şikayet edecem sizin kuryeyide şubenizide teslimat için ödeme yapilyor yinede kargom yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.