Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,67 - 12 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi logo Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi; Hastane Mah. Koru Sok No:38 Arnavutköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 771 47 54 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. büşra şanlı dedi ki:

    Firmamız ataşehirde fakat depomuz hadımköyde ve ne zaman bu şubede kurye talebinde bulunsak aynı gün alınmıyor. bu kargoların ehemmiyetinin farkında değilseniz şube içinde ki personelin üstlerine bu işi yapamadıklarını söylemelerini tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.