Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,75 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi logo Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi; Mahmutbey Cad. No:254/1 / Kocasinan Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 551 42 41 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Kocasinan Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. aynur çelik dedi ki:

    511 11 21 aradığımızda başka numara çıkıyor.sitenizde bu bilgiyi yenilermisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.