Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,00 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi logo Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi; Eski Ankara Asfalti Üzeri Tepeören Mah No:64 Mutlu Akü Fabrika Yani Tuzla / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 304 07 24 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Merkür Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. Serap dedi ki:

    Kesinlikle telefona bakılmıyor, yoğun olunabilir,ama bakılmalı!..yakın zamanda çok fazla olumsuzluklar duyuyorum çevremden, hiç hoş ve etik değil.

  2. CANER İZLİER dedi ki:

    Merhaba;

    müşterimiz konu hakkında bilgi bekliyor ne çağrı merkezi nede şube cevap veriyor.çok kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.