Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3,00 - 7 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi; Şark Kahvesi, Fatih Sultan Caddesi, No: 270/A Okmeydanı Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 235 84 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bölümünü kullanarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi logo Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi; Şark Kahvesi, Fatih Sultan Caddesi, No: 270/A Okmeydanı Şişli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 235 84 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Okmeydanı Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. feray_çakır dedi ki:

    ben amwey üyesiyim ayrın 13de verdiğim şiparişmi sizin kargonuz hala teslim etmedi şirketi ardım ve yurt içi kargodan kaynaklandıgın söyledi şirken bana benim maduriyetim kim gidericek ürünlerim zamanıda teslim edemedim bir çok üyem ürünü iptal eti ben izmire girseyddim sizden çabuk laır glridm olmadı beyler olmadı çok sinrlyim tel nosu vermişniz siteye ve ben szie ulaşamıyorum işiniz düzgün yapın bu koliyi bugün isityorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.