Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,00 - 4 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi logo Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi; Meclis Mah.Atatürk Cad. İnanç Sk. No:12/6 Sancaktepe / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 621 37 40 - 0216 621 37 41 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. ezgi dedi ki:

    bir haftadan beri kırıkkaleden okulumdan gönderılen bır evrağı beklıyorum pazartesi verildiği halde cuma gunu oldu getirilmedi. ıkı gun önce telefon ettim telefonlarına bakmıyorlar yada mesgule veriyorlar. sarı gazı şubesi yurtiçi kargo adres yanlışlığından ddei ve bugun mutlaka getireceğiz hanım efendi dedeiler ancak hala geitrmediler sonuçta o evrağa pazartesiye kadar ulaşmış olmama gerekiyor. telefonlarına bakmıyorlar eve getirmiyorlar zamanında tesllım edılmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.