Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi
Telefon Numarası: 0216 621 37 40 - 0216 621 37 41
Adres: Meclis Mah.Atatürk Cad. İnanç Sk. No:12/6

Sancaktepe / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: sarigazi@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi logo Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi; Meclis Mah.Atatürk Cad. İnanç Sk. No:12/6 Sancaktepe / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 621 37 40 - 0216 621 37 41 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Sarıgazi Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(1 Yorum)

  1. ezgi diyor ki:

    bir haftadan beri kırıkkaleden okulumdan gönderılen bır evrağı beklıyorum pazartesi verildiği halde cuma gunu oldu getirilmedi. ıkı gun önce telefon ettim telefonlarına bakmıyorlar yada mesgule veriyorlar. sarı gazı şubesi yurtiçi kargo adres yanlışlığından ddei ve bugun mutlaka getireceğiz hanım efendi dedeiler ancak hala geitrmediler sonuçta o evrağa pazartesiye kadar ulaşmış olmama gerekiyor. telefonlarına bakmıyorlar eve getirmiyorlar zamanında tesllım edılmıyor.


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2021 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.