Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1,00 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi logo Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi; Zafer Mah. Çalişlar Sok. No:16 / Yenibosna Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 639 98 78 - 0212 552 16 04 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Şirinevler Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. Ahmet dedi ki:

    Bu kadar asık suratlı , müşteriyi surekli bilmişlik edasıyla tersleyen ,telefonlars kesinlikle bakmayan ( şubede surekli goruyorum telefon yana yana calıyor adamlar sanki radyo gibi onu dinliyor) baştan sağma iş yapılan , kargoyu göndermeyi unutan ve kargom nerde diyen müşteriye bn faturasını kesmedim diye azarlıyan daha binlerce şey her internet alışverişimde mecburen burdan yolluyorlar hepsindede sıkıntı yaşıyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.