Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,50 - 2 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi; Merkez Mahallesi, İstanbul Doğu Küçük Sanayi Sitesi, No: 46 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 452 61 00 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bölümünü kullanarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi logo Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi; Yenibosna Mah.Prof.Dr.M.Nevzat Pisak Cad. No:4/18 A Bahçelievler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 452 61 00 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

2 Yanıt

  1. savaş dedi ki:

    telefona cevap verilmiyor…

  2. MUHAMMET dedi ki:

    evet bu 4 . işim düştü ama genede telefonlarına bi türlü ulaşılamıyor
    neyazıkkı şirketimiz bununla anlaşmalı yoksa kapısından geçmem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.