Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi
Telefon Numarası: 0216 470 52 00
Adres: BARBAROS MAH KENT SOK NO:13/A

Ataşehir / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: yenisahra@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi logo Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi; BARBAROS MAH KENT SOK NO:13/A Ataşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 470 52 00 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Yenisahra Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(7 Yorum)

 1. nihal ASLAN diyor ki:

  Merhaba bügüne kadar bir şikayedim olmadı memnundum ama 5 gün önce sipariş verdim henüz elime ulaşmadı ve telefonla defalarca aradım meşgul ve daha sonra normal çalıyor sinir oldum neden böyle.. Geldik evde bulamadık diye bir kağıtda yok teletonlada ulaşılmıyor..


 2. mahir diyor ki:

  Neden telefonlara bakilmiyor. 20 defa aradim hic kimse acmadi.


 3. multivizyon diyor ki:

  arkadaşlar gelince çalışmaları güzel ama hiç bir zaman o şubede telefonlara bakan olmadı yani telefonu boşuna koymuşlar lütfen milletle dalga geçmeyin telefon numarası verip telefon hizmeti olmayanın ilerde işide olmaz kendinizde biliyorsunuz


 4. Aydın diyor ki:

  Telefonlara çıkmamalarının bir nedeni var mı acaba bu şubedeki görevlilerin ? Bu şekilde insanları mağdur ediyorsunuz.


 5. yasemin diyor ki:

  kargom gelmiş ve geri gitmiş ama bana hiçbir şekilde haber verilmedi. şubenizi arıyorum ya meşgul calıyor ya da açan olmuyor.


 6. Modarator diyor ki:

  Telefon numaralarımız değiştiği için bazen böyle sorunlar olabiliyor.Anlayışınız için teşekkürler numaralar güncellenmiştir.


 7. kerem yıldız diyor ki:

  yurtiçi kargonun kalitesine yakışmayan bir şube ne yetkili var ortada ne telefonlara bakan biri hizmet 0 teslimat 0 kargo alımı 0 personel müşteri ilişkisi 0 kısacası kocaman bir 0 yeni sahra şubesi kendine çeki düzen ver az yiyinde telefonlara bakacak birini işe alın bu gidişle yiyecek ekmeğinizde olmayacak işinizden olacaksınız…


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2022 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.