Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4,00 - 1 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi logo Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi; ŞEVKETİYE MAH. ÜMRAN SOK. NO:26 Bakırköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0212 573 16 16 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Yeşilköy Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

1 Yanıt

  1. yesılkoy subesındekı 208271315081 nolu pakedımın acıl thy b kapısına gelmesı gerekmektedı. ben subeye gelemem cok sacmalık bu.5056713690 arayın lutfen beni paket cok acıl bugun elımde olması gerekmektedır:….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.