Sponsor Bağlantılar
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi adresi, nerede, haritası, telefon numarası, iletişim bilgileri ve kargo şubesi hakkında detaylı güncel tüm bilgiler

Kargo Şubesi: Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi
Telefon Numarası: 0216 340 45 49 - 0216 340 45 48
Adres: Acibadem Mah. Lise Yolu Sk. Kocatürk Sitesi A Blok No:19

Kadıköy / İstanbul
Yurtiçi Kargo Telefonu: 444 99 99
İnternet Sitesi: http://www.yurticikargo.com
Reklamlar:
Şube E-Posta: acibadem@yurticikargo.com
Kargo Takip: Yurtiçi Kargo Takip Sorgulaması
Kargo Ücret Hesaplama: Kargo Ücretini Hesapla
Kargo Gönderim: Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderi Yapılır

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi Haritası


Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Kargo Hakkında Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi logo Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi; Acibadem Mah. Lise Yolu Sk. Kocatürk Sitesi A Blok No:19 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 340 45 49 - 0216 340 45 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....

..

Şube Kategori: İstanbul, Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi Bilgiler

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsin. Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi'nin haritadaki yeri, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, bu şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Kargo Şubesi Hakkındaki Yorumlar

(6 Yorum)

 1. Arzu Kutan diyor ki:

  Bir önceki mesaj yanlışlıkla IKEA yazmışım. Sizle çalışmıyorlar. Ancak telefon meşguliyeti ve yanlış numara ile ilgili bildirimim geçerlidir.


 2. Ayşe Handan Aydınay diyor ki:

  Ben yurtiçi kargodan etkin biçimde hizmet alan birisiyim.Gerek internet alışverişlerimde,gerekse Avon siparişlerimde.Acıbadem şubeniz hizmete girdiğinden beri bütün kargolarım elden ele dolaşıyor.Şubenizin bir alt sokağında oturduğum halde adres yetersizliğinden bulunamadı diye paketlerim bekletiliyor,Marmara Bölgeye gönderiliyor.Lütfen kaliteli elemanlar çalıştırın,olanları eğitin,özellikle bu şubeden gönderi sırasındada kaliteli hizmet alamıyorum,orası karmakarışık biryer,asık suratlı elemanlar firmanızında kalitesini olumsuz etkiliyorlar.


 3. Dursun Ince diyor ki:

  Bana Istanbul da 1 Kasim da kargoya verilen paket henuz Acibadem subenizde bekliyor gorunuyor. Kayitlar birkac kez dagitima ciktigini ve dagitilamadigini yaziyor. Benim sizde telefonum var. Ayrica ben 12 gundur evdeyim. Bu is etigine sigmaz ve paketin hemen ulastirilmasini istiyorum.


 4. didem diyor ki:

  Üzerinde uyarı olmasına ragmen kargolarım sürekli kırık geliyor. Hatta gelmiyor bile. Adrese teslim olmasına ragmen subede bekletiyorlar. her seferınde ben gıdıp alıyorum. Kalitesiz bir hizmet sunuyorlar.


 5. Arzu Kutan diyor ki:

  Cumartesi ( 30 Kasım 2013) bana ulaşacağı söylenen kargo bütün gün evde beklememe rağmen bana ulaşmadı. Bugün sabahtan beri arıyorum, Acıbadem şubesinin telefonları sürekli meşgul. Artık bir düzeltme, düzenleme yapsanız iyi olacak. bence bu şubede sıkıntı var.


 6. Arzu Kutan diyor ki:

  Yorumlar küfür vb. içermediği halde neden halen yötenicinin onayını bekliyor anlamış değilim. Daha önceki yorumlarım halen yayınlanmamış. Dilerim bugün yazdığım ilgililere ulaşır.


Kargo Şubesi Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© Copyright 2011-2022 Kargo Şubesi - Kargo Şubelerinin adresi, harita üzerinde nerede olduğu, telefon numarası, iletişim bilgilerini sunan kargo rehber sitesi.