Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2,00 - 42 oy
Loading...Loading...

Harita

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece adresi daha net görebilirsiniz. Harita konumu şubenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Açıklamalar

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi logo Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi; Acibadem Mah. Lise Yolu Sk. Kocatürk Sitesi A Blok No:19 Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Kargo şubesini 0216 340 45 49 - 0216 340 45 48 telefon numarasından arayabilirsiniz. Yukarıdaki Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi hakkındaki tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi'nin harita üzerinde nerede olduğunun yeri, adresi, şubenin telefon numarası, iletişim bilgileri gibi şube hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Yurtiçi Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların Yurtiçi Kargo Acıbadem Şubesi hakkındaki yorumlarını okuyabilir, şube hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Dilersen şube hakkındaki görüşlerini yorum olarak yazabilir, diğer kişiler şube hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsin.

6 Yanıt

 1. Arzu Kutan dedi ki:

  Bir önceki mesaj yanlışlıkla IKEA yazmışım. Sizle çalışmıyorlar. Ancak telefon meşguliyeti ve yanlış numara ile ilgili bildirimim geçerlidir.

 2. Ben yurtiçi kargodan etkin biçimde hizmet alan birisiyim.Gerek internet alışverişlerimde,gerekse Avon siparişlerimde.Acıbadem şubeniz hizmete girdiğinden beri bütün kargolarım elden ele dolaşıyor.Şubenizin bir alt sokağında oturduğum halde adres yetersizliğinden bulunamadı diye paketlerim bekletiliyor,Marmara Bölgeye gönderiliyor.Lütfen kaliteli elemanlar çalıştırın,olanları eğitin,özellikle bu şubeden gönderi sırasındada kaliteli hizmet alamıyorum,orası karmakarışık biryer,asık suratlı elemanlar firmanızında kalitesini olumsuz etkiliyorlar.

 3. Dursun Ince dedi ki:

  Bana Istanbul da 1 Kasim da kargoya verilen paket henuz Acibadem subenizde bekliyor gorunuyor. Kayitlar birkac kez dagitima ciktigini ve dagitilamadigini yaziyor. Benim sizde telefonum var. Ayrica ben 12 gundur evdeyim. Bu is etigine sigmaz ve paketin hemen ulastirilmasini istiyorum.

 4. didem dedi ki:

  Üzerinde uyarı olmasına ragmen kargolarım sürekli kırık geliyor. Hatta gelmiyor bile. Adrese teslim olmasına ragmen subede bekletiyorlar. her seferınde ben gıdıp alıyorum. Kalitesiz bir hizmet sunuyorlar.

 5. Arzu Kutan dedi ki:

  Cumartesi ( 30 Kasım 2013) bana ulaşacağı söylenen kargo bütün gün evde beklememe rağmen bana ulaşmadı. Bugün sabahtan beri arıyorum, Acıbadem şubesinin telefonları sürekli meşgul. Artık bir düzeltme, düzenleme yapsanız iyi olacak. bence bu şubede sıkıntı var.

 6. Arzu Kutan dedi ki:

  Yorumlar küfür vb. içermediği halde neden halen yötenicinin onayını bekliyor anlamış değilim. Daha önceki yorumlarım halen yayınlanmamış. Dilerim bugün yazdığım ilgililere ulaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.